Built with JSN PowerAdmin

NOVINKY

 

 

 

Od zavedenia Planmeca Digital perfection tour, firma Planmeca hostila tisíce návštevníkov zo všetkých kontinentov. Obrovský úspech návštev nás vyzýva pokračovať v tomto jedinečnom programe. Tento rok prináša Digital perfection tour kompletne novú éru s mnohými novinkami ako kedykoľvek predtým.

AKCIE

 

Špeciálna akcia na Stomatologický a laboratórny nábytok 7%.

Nábytok  je tvorený z ucelených a variabilných častí, ktoré je možné navzájom kombinovať. Všetky prvky sú vyrobené z odolného materiálu.

Autorizovaný servis


Vykonávame záručný a pozáručný servis značiek:

Planmeca, Quentin, MK Dent, Durr a pre zdravotnícky nábytok Denta line našej značky Jamrichdenta.

PROJEKT

 

VIZUALIZÁCIA

  

PRODUKT

  

Stomatologický  nábytok DENTA line je celokovový a dáva úplnú voľnosť v možnosti kombinácií jednotlivých skriniek, presne podľa predstáv a požiadaviek s ohľadom na pôdorysné možnosti miestnosti. Svojou funkčnosťou je určený do zdravotníckych zariadení, predovšetkým do stomatologických ambulancií.

Pracovná plocha je vyrábaná na mieru v 3 variantoch – z rezanej postformingovej dosky, na prednej strane dvakrát zaoblenej, ďalšou možnosťou je pracovná plocha zo skla alebo odliata z korianu. Pracovné plochy sú dokonale odolne voči vode.

Skrinky sú samonosnej konštrukcie so základňou a štyrmi nastavovacími nohami. Zásuvky sa pohybujú po presných vodiacich lištách, čím je zabezpečený ich hladký chod a stabilita. Zásuvky je možné  jednoduchým spôsobom vytiahnuť pre potreby čistenia. Všetky skrinky sú bezprašnej konštrukcie so silikónovým tesnením okolo dverí a zásuviek. Povrch nábytku je upravený práškovou farbou.

 

Farebná škála je veľmi široká – všetky odtiene RAL farieb

   

 

Customers Feedback

 

ODKAZY

Sunsept

Ponúkame Vám hranoly, fošne, dosky, strešné late a pod.

Objednávky vykonávame na základe požiadavky klientov. Pre bližšie info kliknite Tu.

OPRAVA TURBÍNIEK

Sunsept hygiene

Sledujte nás aj:

 
 
Go to top