Built with JSN PowerAdmin

Joomla!

Content plugins run when specific kinds of pages are loaded. They do things ranging from protecting email addresses from harvesters to creating page breaks.

Default on:

  • Email Cloaking Help
  • Load Module Help
  • Page Break Help
  • Page Navigation Help
  • Rating Help

Default off:

  • Code Highlighting (Geshi) Help

PLANMECA SOVEREIGN

 

Zubná súprava Planmeca Sovereign  ponúka najlepšiu pracovnú flexibilitu a široký rozsah špeciálnych funkcií v atraktívnej štylizovanej forme.

Rad zubných súprav Planmeca Sovereign obsahuje tri rôzne konfigurácie, ktoré sú identické z hľadiska kľúčových funkcií, avšak sa líšia konštrukciou nástrojového ramena.

Planmeca Sovereign v základnom prevedení má nástrojové  rameno s nástrojmi položenými na nástrojovom stolíku a systém s horným vedením hadíc (tzv. biča). Nástrojový stolík je umiestnený tak, aby umožňoval prirodzenú pracovnú pozíciu.

Planmeca Sovereign Reach má zhora vedené nástrojové rameno, stolík so zavesenými nástrojmi a dolným vedením hadíc. Rameno je výborne vyvážené a s nástrojovým pultom sa dá veľmi ľahko manipulovať.

Planmeca Sovereign Side má zospodu vedené rameno a stolík so zavesenými nástrojmi s dolným vedením hadíc. Táto súprava je výnimočná svojou symetrickou flexibilitou - umožňuje úplne plnohodnotnú pravú aj ľavú konfiguráciu.

Pri každej z týchto troch konfigurácií radu Planmeca Sovereign je možné nástrojové rameno odsunúť stranou zo zorného poľa pacienta.

Ovládanie súpravy bolo navrhnuté s ohľadom na maximálnu jednoduchosť a intuitívnosť. Grafické užívateľské rozhranie (GUI) zobrazuje aktuálny stav a práve využívané funkcie pomocou zrozumiteľných symbolov. Všetky funkcie možno ovládať aj bez pomoci rúk - bezdrôtovým nožným pedálom, čím sa znižuje riziko prenesenia infekcie rukami. Každý užívateľ si môže prostredníctvom grafického rozhrania uložiť svoje osobné nastavenia a vytvárať vlastné skratky pre rôzne procedúry. Keď sa používateľ prihlási, súprava sa automaticky nastaví do pracovnej pozície podľa nastavenia, ktoré si daný užívateľ uložil. Tieto nastavenia tiež môžete uložiť na USB disk a preniesť ich na iné zariadenia radu Planmeca Sovereign.

Jedinečnosť súprav Planmeca Sovereign spočíva v ich flexibilite a prispôsobivosti. Súpravu možno ľahko adaptovať pre rôzne potreby lekárov, pacientov a rozmanitých pracovných prostredí. Unikátny kĺbový systém umožňuje rotáciu kreslá, plivátkového bloku aj misy, takže súpravu možno ľahko prispôsobiť pre najlepšiu ergonómiu práce, či už sa jedná o zákroky s pomocou asistenta, alebo pracuje  lekár sám bez asistencie.

Zubné súpravy Planmeca Sovereign sú schopné pokryť širokú škálu klinických potrieb a vychádzajú v ústrety požiadavkám, ako sú všeobecná stomatológia, endodoncia, parodontológia, stamatochirurgia či protetika. Zubná súprava môže byť vybavená rôznymi dynamickými nástrojmi, ako sú napr mikromotorky, turbíny, intraorálne kamery alebo odstraňovač zubného kameňa. Mimoriadne pevná a stabilná konštrukcia nosného stĺpa umožňuje dodatočnú montáž a rozšírenie o ďalšie zariadenia.

 

 

KATALÓG na stiahnutie TU


This module allows you to display the articles in a specific category. Help

This module displays a list of categories from one parent category. Help

 

This Module shows a list of the most recently published and current Articles. Some that are shown may have expired even though they are the most recent. Help

Strana 7 z 11

Podkategórie

The Joomla! content management system lets you create webpages of various types using extensions. There are 5 basic types of extensions: components, modules, templates, languages, and plugins. Your website includes the extensions you need to create a basic website in English, but thousands of additional extensions of all types are available. The Joomla! Extensions Directory is the largest directory of Joomla! extensions.

Go to top