Built with JSN PowerAdmin

Joomla!

Stomatologický  nábytok DENTA line je celokovový a dáva úplnú voľnosť v možnosti kombinácií jednotlivých skriniek, presne podľa predstáv a požiadaviek s ohľadom na pôdorysné možnosti miestnosti. Svojou funkčnosťou je určený do zdravotníckych zariadení, predovšetkým do stomatologických ambulancií.

Pracovná plocha je vyrábaná na mieru v 3 variantoch – z rezanej postformingovej dosky, na prednej strane dvakrát zaoblenej, ďalšou možnosťou je pracovná plocha zo skla alebo odliata z korianu. Pracovné plochy sú dokonale odolne voči vode.

Skrinky sú samonosnej konštrukcie so základňou a štyrmi nastavovacími nohami. Zásuvky sa pohybujú po presných vodiacich lištách, čím je zabezpečený ich hladký chod a stabilita. Zásuvky je možné  jednoduchým spôsobom vytiahnuť pre potreby čistenia. Všetky skrinky sú bezprašnej konštrukcie so silikónovým tesnením okolo dverí a zásuviek. Povrch nábytku je upravený práškovou farbou.

 

Farebná škála je veľmi široká – všetky odtiene RAL farieb

   

 

Joomla! 1.6 continues development of the Joomla Framework and CMS as a powerful and flexible way to bring your vision of the web to reality. With the administrator now fully MVC, the ability to control its look and the management of extensions is now complete.

Čítať ďalej: Professionals

PLANMECA SOVEREIGN

 

Zubná súprava Planmeca Sovereign  ponúka najlepšiu pracovnú flexibilitu a široký rozsah špeciálnych funkcií v atraktívnej štylizovanej forme.

Rad zubných súprav Planmeca Sovereign obsahuje tri rôzne konfigurácie, ktoré sú identické z hľadiska kľúčových funkcií, avšak sa líšia konštrukciou nástrojového ramena.

Planmeca Sovereign v základnom prevedení má nástrojové  rameno s nástrojmi položenými na nástrojovom stolíku a systém s horným vedením hadíc (tzv. biča). Nástrojový stolík je umiestnený tak, aby umožňoval prirodzenú pracovnú pozíciu.

Planmeca Sovereign Reach má zhora vedené nástrojové rameno, stolík so zavesenými nástrojmi a dolným vedením hadíc. Rameno je výborne vyvážené a s nástrojovým pultom sa dá veľmi ľahko manipulovať.

Planmeca Sovereign Side má zospodu vedené rameno a stolík so zavesenými nástrojmi s dolným vedením hadíc. Táto súprava je výnimočná svojou symetrickou flexibilitou - umožňuje úplne plnohodnotnú pravú aj ľavú konfiguráciu.

Pri každej z týchto troch konfigurácií radu Planmeca Sovereign je možné nástrojové rameno odsunúť stranou zo zorného poľa pacienta.

Ovládanie súpravy bolo navrhnuté s ohľadom na maximálnu jednoduchosť a intuitívnosť. Grafické užívateľské rozhranie (GUI) zobrazuje aktuálny stav a práve využívané funkcie pomocou zrozumiteľných symbolov. Všetky funkcie možno ovládať aj bez pomoci rúk - bezdrôtovým nožným pedálom, čím sa znižuje riziko prenesenia infekcie rukami. Každý užívateľ si môže prostredníctvom grafického rozhrania uložiť svoje osobné nastavenia a vytvárať vlastné skratky pre rôzne procedúry. Keď sa používateľ prihlási, súprava sa automaticky nastaví do pracovnej pozície podľa nastavenia, ktoré si daný užívateľ uložil. Tieto nastavenia tiež môžete uložiť na USB disk a preniesť ich na iné zariadenia radu Planmeca Sovereign.

Jedinečnosť súprav Planmeca Sovereign spočíva v ich flexibilite a prispôsobivosti. Súpravu možno ľahko adaptovať pre rôzne potreby lekárov, pacientov a rozmanitých pracovných prostredí. Unikátny kĺbový systém umožňuje rotáciu kreslá, plivátkového bloku aj misy, takže súpravu možno ľahko prispôsobiť pre najlepšiu ergonómiu práce, či už sa jedná o zákroky s pomocou asistenta, alebo pracuje  lekár sám bez asistencie.

Zubné súpravy Planmeca Sovereign sú schopné pokryť širokú škálu klinických potrieb a vychádzajú v ústrety požiadavkám, ako sú všeobecná stomatológia, endodoncia, parodontológia, stamatochirurgia či protetika. Zubná súprava môže byť vybavená rôznymi dynamickými nástrojmi, ako sú napr mikromotorky, turbíny, intraorálne kamery alebo odstraňovač zubného kameňa. Mimoriadne pevná a stabilná konštrukcia nosného stĺpa umožňuje dodatočnú montáž a rozšírenie o ďalšie zariadenia.

 

 

KATALÓG na stiahnutie TU


All components also are used in the administrator area of your website. In addition to the ones listed here, there are components in the administrator that do not have direct front end displays, but do help shape your site. The most important ones for most users are

  • Media Manager
  • Extensions Manager
  • Menu Manager
  • Global Configuration
  • Banners
  • Redirect

 

Media Manager

The media manager component lets you upload and insert images into content throughout your site. Optionally, you can enable the flash uploader which will allow you to to upload multiple images. Help


Extensions Manager

The extensions manager lets you install, update, uninstall and manage all of your extensions. The extensions manager has been extensively redesigned for Joomla! 1.6, although the core install and uninstall functionality remains the same as in Joomla 1.5. Help


Menu Manager

The menu manager lets you create the menus you see displayed on your site. It also allows you to assign modules and template styles to specific menu links. Help


Global Configuration

The global configuration is where the site administrator configures things such as whether search engine friendly urls are enabled, the site meta data (descriptive text used by search engines an indexers) and other functions. For many beginning users simply leaving the settings on default is a good way to begin, although when your site is ready for the public you will want to change the meta data to match its content. Help


Banners

The banners component provides a simple way to display a rotating image in a module and, if you wish to have advertising, a way to track the number of times an image is viewed and clicked. HelpRedirect

The redirect component is used to manage broken links that produce Page Not Found (404) errors. If enabled it will allow you to redirect broken links to specific pages. It can also be used to manage migration related URL changes. Help

This module displays a list of categories from one parent category. Help

 

Strana 2 z 11

Podkategórie

The Joomla! content management system lets you create webpages of various types using extensions. There are 5 basic types of extensions: components, modules, templates, languages, and plugins. Your website includes the extensions you need to create a basic website in English, but thousands of additional extensions of all types are available. The Joomla! Extensions Directory is the largest directory of Joomla! extensions.

Go to top